VÍCE JAK 20 LET ZKUŠENOSTÍ - ZÁRUKA KVALITY!

O FIRMĚ

Jsme firma zabývající se zakázkouvou výrobou nábytku na míru, a to již od roku 1993. Za tuto dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a vyrobili pro naše zákazníky jednotlivé kusy nábytku, kuchyně, ale i celé interiéry a vybavení kanceláří, rezidencí, bytů a domů. Zajistili jsme také mnoho interiérů pro pensiony, hotely i dětské domovy, na což jsme obzvláště hrdí.

Chcete hodit za hlavu starosti s hledáním nejrůznějších dodavatelů, kteří se podílejí na vytvoření interiéru a s tím související kontrolování a starosti při jednotlivých pracích? Svěřte celý interiér do našich rukou a jistě budete velmi spokojeni! Za kvalitu naší práce mluví nejenom mnoho let zkušeností, ale především referenci našich spokojených zákazníků napříč celou Českou republikou, například Brno, Praha, Zlín, Vsetín, Kroměříž, Uherské Hradiště a mnoho dalších.

Ať už máte zájem o kompletní interiér nebo jen určitý kus nábytku, neváhejte se na nás obrátit. Každá zakázka je pro nás jedinečná a snažíme se vždy maximálně vyhovět přání a požadavkům našim zákazníkům.